Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Aconitum Napellus 30ch Gr 4g Boiron
Plotselinge hoge koorts met droge huid
| CNK | 3098217 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 15 mm |
| Lengte | 65 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |