Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Apis Mellifica 15ch Gr 4g Boiron
Zwellingen door insectensteken of allergieën die verbeteren door koude
| CNK | 3098324 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 17 mm |
| Lengte | 66 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |