Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Argentyn 23 Polyseal Bio-act. Zilverhydros 236ml is een voedingssupplement, verkrijgbaar in uw buurtapotheek of online apotheek. Neem niet meer dan de aanbevolen dagelijkse dosis vermeld op de verpakking. Het vervangt geen gezonde levensstijl en gevarieerde en evenwichtige voeding. Vraag raad aan uw apotheker. Het product altijd buiten het bereik van kinderen houden.
| CNK | 2950012 |
|---|---|
| Organisaties | Energetica Natura |
| Merken | Energetica Natura |
| Breedte | 60 mm |
| Lengte | 137 mm |
| Diepte | 60 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 236 |
| Dieetbeperkingen | Bio |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |