Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Arsenicum Album 7ch Gr 4g Boiron
Diarree met overgeven en zwakte
| CNK | 3098647 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 15 mm |
| Lengte | 61 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |