Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Arum Triphyllum 5ch Gr 4g Boiron
Heesheid met een gebroken stem
| CNK | 3100187 |
|---|---|
| Organisaties | Boiron |
| Merken | Boiron |
| Breedte | 17 mm |
| Lengte | 59 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 4 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |