Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Terugbetaalbaar
Als je recht hebt op een terugbetaling voor dit geneesmiddel, betaal je in de apotheek een verlaagde prijs en niet de prijs die op onze webshop vermeld staat.
Terugbetalingstarief
€ 35,11 (6% inclusief btw)
Verhoogde tegemoetkoming
€ 35,11 (6% inclusief btw)
Biatain® Zelfklevend is een zacht en vormaanpassend verband van polyurethaanschuim dat zorgt voor verticale absorptie en retentie van exsudaat. (1,2). Dit zorgt voor een vochtige omgeving voor de genezing van exsuderende wonden (7,8).
| CNK | 2672202 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Coloplast |
| Breedte | 177 mm |
| Lengte | 194 mm |
| Diepte | 55 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 10 |
| Actieve ingrediënten | geen actieve ingrediënten |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |