Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
Huidvriendelijk en actief reinigend wasmiddel
Verkrijgbaar in fl esjes van 200ml met schroefdop
Verpakking: per stuk of per display van 16 stuks
| CNK | 0256123 |
|---|---|
| Organisaties | Bota |
| Merken | Bota |
| Breedte | 140 mm |
| Lengte | 50 mm |
| Diepte | 50 mm |
| Hoeveelheid verpakking | Stuk |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |