Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
Maximum toegelaten hoeveelheid in winkelwagen bereikt
De nieuwe alcoholvrije Brava Pasta vult grote en kleine huidplooien en zorgt ervoor dat de stoma nauw aansluit op het opvangmateriaal, om lekken te voorkomen.
| CNK | 3271640 |
|---|---|
| Organisaties | Coloplast Belgium |
| Merken | Coloplast |
| Breedte | 43 mm |
| Lengte | 27 mm |
| Diepte | 96 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 25 |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |