Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Onze Leveringsmethodes:
pickup
Dit is een geneesmiddel, geen langdurig gebruik zonder medisch advies, bewaren buiten bereik van kinderen, lees aandachtig de bijsluiter. Vraag raad aan uw arts of apotheker. In geval van bijverschijnselen, neem contact met uw huisarts.
Geneesmiddelen zijn geen gewone producten. Ze kunnen nooit teruggenomen of geruild worden. De wet verbiedt apothekers om ongebruikte geneesmiddelen terug te nemen. In het belang van uw veiligheid worden alle geneesmiddelen die u terugbrengt naar de apotheek gesorteerd bij de vervallen geneesmiddelen.
Als apothekers bieden we ook farmaceutische zorg. Na aankoop van een geneesmiddel of medisch hulpmiddel kun je ook contact met ons opnemen als je vragen hebt. Aarzel niet om contact met ons op te nemen via mail of telefoon.
Lees meer over Indicatie , Samenstelling , Contra indicatie , Gebruik , Gegevens en Bijsluiter .
De werkzame stof in Ibuprofen (Retard) EG is ibuprofen. Elke tablet bevat 600 of 800 mg ibuprofen.
De andere stoffen in Ibuprofen (Retard) EG zijn:
Ibuprofen EG 600 mg omhulde tabletten:
Maïszetmeel, natriumzetmeelglyconaat (zie rubriek 2 'Ibuprofen EG 600 mg omhulde tabletten bevat natrium' voor meer informatie), magnesiumstearaat, colloïdaal gehydrateerd siliciumdioxide, hypromellose, macrogol 400 en macrogol 6000.
Ibuprofen Retard EG 800 mg tabletten met verlengde afgifte:
Dextrose monohydraat (zie rubriek 2 'Ibuprofen Retard EG 800 mg tabletten met verlengde afgifte bevat dextrose monohydraat en sucrose' voor meer informatie), povidon, sucrose monopalmitaat (zie rubriek 2 'Ibuprofen Retard EG 800 mg tabletten met verlengde afgifte bevat dextrose monohydraat en sucrose' voor meer informatie), stearinezuur, talk, magnesiumstearaat, crospovidon, gehydrateerd siliciumdioxide.
U bent allergisch voor ibuprofen of andere ontstekingsremmende of pijnstillende middelen met inbegrip van acetylsalicylzuur of voor een van de stoffen in dit geneesmiddel. Deze stoffen kunt u vinden in rubriek 6 van deze bijsluiter.
U heeft vroeger reeds een overgevoeligheidsreactie gekregen na het gebruik van andere ontstekingsremmers, met inbegrip van acetylsalicylzuur (bijvoorbeeld aspirine). De symptomen van een dergelijke reactie zijn onder meer: astma, samentrekkingen van de bronchiën (bronchospasmen), ontsteking van de neusslijmvliezen (rinitis), netelroos, opzwelling van de huid, lippen, tong en keel (angio-oedeem).
U heeft bepaalde ziekten van het immuunsysteem (systemische lupus erythematodes en andere collageenaandoeningen).
U heeft een maag-darmzweer.
U heeft een voorgeschiedenis van gastro-intestinale bloeding of doorboring, geassocieerd met NSAID-gebruik.
U heeft een bepaalde aandoening die de neiging tot bloeden verhoogt.
U heeft ernstig nierlijden.
U vertoont een ernstige aandoening aan de lever of het hart.
Gedurende het laatste trimester van de zwangerschap.
Bij kinderen jonger dan 12 jaar, behalve bij juveniele reumatoïde arthritis (ziekte van Still).
Volwassenen en kinderen > 12 jaar
Kinderen < 12 jaar
Toedieningswijze
CNK | 3276904 |
---|---|
Organisaties | Eurogenerics (EG) Generics & Consumer |
Merken | Eurogenerics (EG) |
Breedte | 69 mm |
Lengte | 113 mm |
Diepte | 78 mm |
Hoeveelheid verpakking | 60 |
Actieve ingrediënten | ibuprofen |
Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |