Het aanmaken van een account heeft vele voordelen:
Winkelwagen
Subtotaal winkelwagen
U heeft geen product(en) in uw winkelwagen.
de apotheek is gesloten, sorry voor het ongemak!
MediSet® Anatomisch pincet fijne punten 12,5 cm grijs
Voor precisiewerk tijdens een behandeling (wondverzorging, mondverzorging) of voor het ontsmetten van de huid.
Voor precisiewerk tijdens een behandeling (wondverzorging, mondverzorging) of voor het ontsmetten van de huid.Van polypropyleen versterkt met glasvezel. Verpakt per 2*25 stulks.
Voor precisiewerk tijdens een behandeling (wondverzorging, mondverzorging) of voor het ontsmetten van de huid.
| CNK | 3187945 |
|---|---|
| Organisaties | Hartmann |
| Merken | Hartmann |
| Breedte | 59 mm |
| Lengte | 175 mm |
| Diepte | 15 mm |
| Hoeveelheid verpakking | 1 p/s |
| Behoud | Kamertemperatuur (15°C - 25°C) |